Hakkımızda

Cumhuriyetin kurucu değerleri ışığında profesyonellik, dürüstlük ve samimiyetle hukuki sorunlarınızda yanınızda oluyoruz

Köşk Hukuk

 

Köşk Hukuk olarak, güçlü temelleri, uzman avukat kadrosu ve tecrübeli danışmanları ile Başkentin kalbinde, hukuk alanında en iyi hizmetleri sunmaya hazırız. Her türlü hukuki sorununuzda sizin yanınızda olan Köşk Hukuk, alanındaki deneyimini en doğru şekilde sizlere aktarmak için hazır.
Köşk Hukuk olarak, sizlere doğru, güncel ve sizin için en uygun yol haritasını çizerek hakkınızı savunmaya, bu yolda çözümler sunmaya odaklandık. Bunun için de başta Cumhuriyetin kurucu değerleri ışığında; bilgi birikimi, tecrübe ve etik değerlere her zaman önem vererek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Vizyonumuz: Köşk Hukuk olarak, hukuk alanında adaletin, güvenin ve saygının korunmasını, teknolojik gelişmelerin avantajlarını kullanarak her geçen gün gelişen ve değişen hukuk dünyasına uyum sağlıyoruz. Hukukun temel ilkelerine saygı duyarak, sürekli olarak bilgi birikimimizi ve tecrübelerimizi geliştirecek, hukuki ve etik sorumluluklarımızı tüm müvekkillerimize karşı tam anlamıyla yerine getireceğiz.

 

Misyonumuz: Müvekkillerimizin hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetlerinde ihtiyaç duyduğu her türlü desteği sunarak, karşılaşılan sorunların en doğru ve adaletli şekilde çözümünü sağlayarak hukuk dünyasında örnek bir oluşum olmak. Büromuzun alanında uzman avukatları ve danışmanları, Cumhuriyet temellerine uygun duruşu, teknolojik yeniliklere ve hukuk dünyasındaki gelişmelere hızlı uyumuyla, müvekkillerimizin güven ve desteğini her daim kazanmak için her gün yenilenen bir ilgi ile çalışmaktadır.

Kübra BULUT TÜRKOĞLU

kurucu avukat

Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2019’
Hukukçu Dayanışması 2020’ – devam ediyor
Ankara Barosu Kadın Hakları Merkezi Başkan Yardımcısı 2021’
Ankara Barosu Toplumsal Dava ve Hukuk Araştırmaları Merkezi Yazmanı 2022’
KVKK Uyum Danışmanı 2023

Seçkin TÜRKOĞLU

KURUCU AVUKAT

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2016′
Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku Tezli Yüksek Lisans 2020′
Ankara Barosu XI. Uluslararası Hukuk Kurultayı Genel Sekreteri 2020′
Ankara Barosu Yayınları Merkezi Divan Üyeliği 2020′-…

Sadettin AĞÖREN

kıdemli icra kâtibi
Zaman aleyhine işliyor

Hukuki Süreçlerinizde Yanınızdayız

Bizimle İletişime Geçin